Logu mazgātāju komanda

Par mums

Mēs sniedzam profesionālus logu mazgāšanas pakalpojumus privātpersonām, uzņēmumiem un valsts iestādēm. Par logu tīrību rūpējamies jau vairāk kā 8 gadus, šī pieredze un zināšanas, mums ļauj sasniegt augstāko tīrības pakāpi, katrā tīrīšanas reizē.

Esam specializējušies logu mazgāšanas pakalpojumu sniegšanā – veicam visu veidu logu un stikla konstrukciju tīrīšanu. Darbu izpildes laikā rūpējamies par mūsu klientu īpašumu, cienām to, un sargājam. Apmācīti logu mazgāšanas speciālisti, ļaus Jums būt gandarītiem, par mūsu servisa standartiem, darbu izpildes ātrumu un pakalpojuma kvalitāti.

Vienkārši un ērti

Mēs saprotam, jūsu ikdiena ir aizņemta. Ir nebeidzami daudz darāmā, tāpēc svarīgi ir veltīt pietiekami daudz laika galvenajām prioritātēm- darbībām, kas ļauj sasniegt vēlamo labklājību un dzīves piepildījumu. Taču ikdienas steigā nedrīks aizmirst parūpēties par savu vērtīgāko īpašumu – mājokli.

Uzticiet mums rūpes par kārtību Jūsu īpašumā, tas ir pavisam vienkārši. Sazinieties ar mums, lai pieteiktu pakalpojumu. Un mūsu profesionālā komada ieradīsies pie Jums precīzi norunātajā laikā un paveiks savu darbu nevainojami.

Jūsu mājoklis būs Jums pateicīgs!

Jaunākās tehnoloģijas

Darbu izpildē izmantojam modernāko inventāru un tīrīšanas tehnoloģijas, tās nodrošina ātru, drošu un kvalitatīvu servisu. Profesionālas iekārtas, kā teleskopiskā logu mazgāšanas iekārta, vai jumta tekņu sūcējs nodrošinās to, ka darbu izpilde tiek veikta darbiniekam atrodoties uz zemes, kas ievērojami uzlabo drošību Jūsu īpašumā, tajā pašā laikā nodrošinot augstāko darbu izpildes kvalitāti.

Mūsu vīzija

Nodrošināt un veicināt profesionālu un patīkamu tīrīšanas pieredzi visiem mūsu klientiem. Kā arī, veicināt ekoloģiski tīru un dabiski pārstrādājamu produktu izmantošanu vidē, kurā uzturāmies ikdienā.